Facebook icon
CENOVÁ PONUKA

Samonosný profil sklenených zábradlí

Ponúkame vám široký výber kvalitných tesnení a tesniacich doplnkov:
 

Ponúkame vám zabradlový systém za zvýhodnené ceny

Samonosný F profil sklenených zábradlí:

Zábradlový F profil elox 85 € bez DPH 
Zábradlový F profil antikor 95 € bez DPH 
Zábradlový F profil drevodekor 125 € bez DPH
Zábradlový F profil vo farbe RAL 125 € bez DPH


Samonosný (predĺžený bočný U) profil sklenených zábradlí:

Zábradlový U profil elox 125 € bez DPH
Zábradlový U profil antikor 140 € bez DPH
Zábradlový U profil drevodekor 175 € bez DPH
Zábradlový U profil vo farbe RAL 175 € bez DPH

(vyššie uvedená cena je za bežný meter)


 

Zábradlia pre každú miestnosť

Sklenené zábradlia nie sú trendom len tak pre nič za nič. Predstavujú esteticky zaujímavý prvok, sú nenáročné na údržbu a vhodné do domácnosti, kancelárie aj verných priestorov. Pre každú miestnosť sa nájde vhodný systém, ktorý bude štýlový, bezpečný a jednoduchý na inštaláciu

Štýlové riešenie pre každú miestnosť

Pri montáži celoskleneného zábradlia si môžete vybrať medzi profilmi a bodovými úchytmi. Výber do značnej miery ovplyvňuje aj povrch, na ktorý chcete zábradlie uchytiť. Ďalej je dôležité, či montáž prebieha na prednej alebo vrchnej strane podlahy. Všetky profily spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Produkty boli posudzované na základe statických výpočtov a po schválení certifikované.

Obytná funkcia 0,5kN

Použitie v domácnostiach je postačujúca pomerne ľahká konštrukcia. Zaťaženie na celosklenené zábradlie by malo byť aspoň 0,5 kN na meter bežný.

Kancelárske priestory 1,0kN

Pre kancelárske priestory je potrebné použiť ťažšie materiály. Sklo musí byť hrubšie a tomu sa musia prispôsobiť aj profily. Zaťaženie na celosklenené zábradlie by malo byť aspoň 1,0 kN na meter bežný. Verejné priestory 2,0kN Intenzívne využívané verejné priestory si vyžadujú robustné riešenia. Hrubé sklá a ťažké oceľové profily zaistia bezpečnosť aj pri veľkých zaťaženiach. Zaťaženie na celosklenené zábradlie by malo byť aspoň 2,0 kN na meter bežný

Možnosti využitia sklenených zábradlí v projektoch sú rovnako rozmanité ako samotné projekty.

Kombinácia vody a zimy môže spôsobiť problémy pri využívaní celoskleneného zábradlia. S cieľom zabezpečiť používanie aj za takýchto podmienok sú v profiloch drenážne otvory cca každý 1m.

Sklenené samonosné zábradlie kotvené do profilu je použiteľné v interiéri aj v exteriéri. Možnosti kotvenia profilu sú neobmedzené, či už z čela alebo z vrchu. Profily sú z hliníkového materiálu, s povrchovou úpravou elox alebo inox (brúsena nerez). Na požiadanie je možnosť dodať profili v akejkoľvek farbe podľa RAL. Najčistejší detail sa dosiahne pri úplnom zapustení profilu do podlahy, kedy sklo akoby vychádzalo zo zeme. Do profilu sa vkladá sklo, ktoré sa zabezpečí mechanicky alebo sa zafixuje klinom, ktorý umožňuje nastavenie polohy samotného skla.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

* povinné položky

Napíšte nám Zavolajte nám