Facebook icon
CENOVÁ PONUKA

Sklenené obklady

Premýšľate o tom, že určite jestvuje obklad bez nepekných škár a jeho údržba by bola jednoduchá? Máte pravdu! Svedčí o tom novinka na trhu, ktorou sú sklenené obklady. Tie sa produkujú vo väčších rozmeroch spoločne s inými módnymi vychytávkami v podobe rôznych obrazcov, ktoré sú zakomponované v sklenenom obklade.

Práve vďaka týmto obkladom budete mat domov, po akom ste stále túžili. Napríklad, priestor nad pracovnou doskou kuchynskej linky bude zladený spoločne so stenou vytvorenou zo skla, ktorá bude predeľovať obývačku a kuchyňu.

Vďaka nám sa vymaníte zo zaužívaného stereotypu a vaša kuchyňa nebude obsahovať ničím zaujímavé obkladačky, ktoré nie sú vôbec praktické a ich údržba si vyžaduje oveľa viac času ako pri sklenených obkladoch. V škárach sa často tvorí pleseň, ktorá škodí vášmu zdraviu a nevedome tak ohrozujete celú rodinu. Vhodnou možnosťou sú sklenené obklady, s ktorými určite nebudete riešiť takéto problémy a taktiež nezaťažia váš finančný rozpočet.

Ani pri obkladoch nezabúdame na vás, pretože vieme, že kreativite sa medze nekladú a je iba na vás, aké obklady by ste chceli mat vo svojom dome. Sklenené obklady sú vhodne umiestniteľné do vášho domáceho alebo aj obchodného priestoru.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

* povinné položky

Napíšte nám Zavolajte nám