Facebook icon
CENOVÁ PONUKA

Celosklenené skladacie steny

Posuvno rotačné steny TB100

Systém skladacích stien 100 poskytuje elegantné a efektívne riešenie nielen pre administratívne priestory, reštaurácie, ale aj pre moderný interiérový dizajn bytov a domov s terasami a záhradami.

Princíp posuvno-skladacích stien spočíva vo vzájomnom prepojení panelov pántami, čo umožňuje, že pri otváraní a zatváraní sa posúva jeden celok. Vďaka tomu nie je potrebné parkovisko pre uloženie sklenených panelov tak, ako je to pri štandardných posuvno-skladacích systémoch.

Otočná os panelu a vozíkov sú vždy umiestnené na konci sklenenených panelov, čo umožňuje otváranie systému vytočením sklenených panelov z centrálnej osi v celej ich šírke. Zložené sklenené panely sú teda v plnej šírke uložené na vonkajšej alebo vnútornej strane systému.

Podlahová vodiaca koľajnica (U tvar) je základom pre väčšinu posuvno-skladacích systémov (min. pre 3 panely).

Sklenené panely sú zložené v celej ich šírke mimo centrálnu os buď do vonkajšej alebo vnútornej strany. 

Otočný čap panelu a posuvných vozíkov umiestnený na konci sklenených panelov.

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie.

 

Ceny a technické špecifikácie celosklenených skladacích systémov (PDF)

 

Posuvno rotačné steny TB200

T B200 je harmonikový skladací systém s požiadavkou na symetrické rozloženie sklenených panelov po otvorení systému. Je vhodný nielen do kancelárií, reštaurácií, ale aj pre moderný interiérový dizajn bytov a domov s terasami a záhradami. Výhodou systému je menšia náročnosť na úložný priestor zložených panelov skla.

Princíp fungovania posuvno-skladacich stien/dverí, spočíva vo vzájomnom prepojení panelov pántami, čo znamená, že pri otváraní a zatváraní sa posúva jeden celok.

Vďaka tomu nie je potrebné parkovisko pre uloženie sklenených panelov tak, ako je to pri štandardných skladacích systémoch.

Posuvné vozíky sú umiestnené v strede skleneného panelu, čo umožňuje symetrické otváranie systému v centrálnej osi. Zložené sklenené panely sú teda v polovičnej šírke umiestnene do vonkajšej aj vnútornej strany systému.

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie.

 

Ceny a technické špecifikácie celosklenených skladacích systémov (PDF)

Skladacia stena s parkoviskom TB700 / 750 / 800

Celosklenený systém posuvných dverí s parkoviskom určený nielen pre nákupné centrá, výstaviská, predajne, skladové priestory, ale nájde si uplatnenie aj v privátnych domoch a bytoch.

Hladký a plynulý chod zabezpečujú plastom Delrin pokryté vozíky, ktoré významne vplývajú na tichý chod posuvného systému.

Vďaka sofistikovanej technológii a širokému výberu typov parkovísk sú možné realizácie rôznych individuálnych požiadaviek, vrátane delenia, resp. zakrivenia skladacej steny.

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie.

 

Ceny a technické špecifikácie celosklenených skladacích systémov (PDF)

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

* povinné položky

Napíšte nám Zavolajte nám