Facebook icon
CENOVÁ PONUKA

Celosklenné systémy - stn en 121 50

REALIZÁCIA CELOSKLENNÝCH SYSTÉMOV, SKLENENÝCH DVERÍ A SKLENENÝCH FIXNÝCH PANELOV ZODPOVEDÁ NORMÁM PODĽA EU.

Realizácia celosklených systémov, sklenených dverí a sklenených fixných panelov zodpovedá normám podľa EU.

Potrebujete predeliť kanceláriu, firmu alebo vašu domácnosť bezpečnostným sklom? Bezpečnostné sklo vyrábané u nás je zárukou bezpečnosti, keďže vydrží náraz aj piatich ľudí. Samozrejme, myslíme aj na vaše financie a ušetríte na energiách a svetle, pretože naše celosklené systémy prepúšťajú do priestoru svetlo z vonku a sú aj garanciou súkromia. Čo sa týka kovania, tak celý tento proces bude na našich pleciach a budeme sa snažiť ho navrhnúť tak, aby korešpondoval s vašimi priestormi a vytvoril harmonický celok.

Ak sa rozhodnete zakúpiť si sklenené dvere u nás, tak vám ich budeme montovať do vysokokvalitných kovaní a tieto kovania majú 500 000 cyklov. Snažíme sa kráčať s dobou, preto nami vytvorené sklenené fixné panely osádzame do tých najkvalitnejších a naplnených profilov z hliníka a rátajte s tým, že budú upravené podľa vašich snov, pretože sa snažíme zákazníkom vyjsť v ústrety. 

U nás si každý príde na svoje, pretože u nás máte na výber rôzne druhy madiel, zámkov alebo hydraulických samozatváračov. Využite naše služby, ktoré budeme môcť aplikovať vo vašej domácnosti alebo kancelárii, na výber máte – sklenené kývne dvere, sklenené posuvné dvere, sklenené hydraulické dvere, ale taktiež ponúkame širokú škálu systémov panelov vyrobených zo skla, ktoré sú nadviazané dverami alebo inými druhmi panelov.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

* povinné položky

Napíšte nám Zavolajte nám