Facebook icon
CENOVÁ PONUKA

Sklenené posuvné systémy

Zrejme sa vám stalo, že ste uvažovali nad predelením dvoch miestností s cieľom neprísť o prísun denného svetla a taktiež, aby ste eliminovali optické zmenšenie miestnosti. Jednou z alternatív je prerozdelenie priestoru za pomoci celosklenných systémov. Tieto systémy majú schopnosti rozdeliť priestor a dodať tak priestoru svetlo, ktoré mu chýba. Tieto systémy sú zostavené z dverí a sklenených fixných panelov a tie prinášajú vysoký stupeň zabezpečenia. Samotné sklo je bezpečnostné a odolné a riadi sa normami EU. Či už chcete predeliť domácnosť, kanceláriu alebo komerčné priestory, tak bezpečnostné sklo je vhodnou možnosťou. Je vysoko odolné a vydrží aj pri náraze 5 dospelých ľudí, takže o kvalitu máte postarané. Tieto dvere sú osádzané do tých najkvalitnejších kovaní a tie majú až 500 000 cyklov. Osadzovanie sklenených fixných panelov je uskutočnené tak, že ich osádzame do tých najkvalitnejších naplnených profilov z hliníka a samozrejme, úprava ich povrchu sa prispôsobuje vašim predstavám.

Takéto sklenené systémy sú vhodné aj z ekonomického hľadiska, keďže vám šetria financie a vy už nebudete musieť svietiť umelým svetlom počas dna, pretože prírodné denné svetlo dokonale osvieti ostatné miestnosti v priestore. Nezabúdame ani na kovanie, ktoré vám navrhneme podľa vašich predstáv a taktiež bude zladené s dizajnom daného priestoru.

Ak sa pozrieme na oblasť dverí, tak k dispozícii máme rozsiahlu škálu možností, ako ich spracovať podľa vašich predstáv. Na výber máte veľký počet zámkov, madiel, pántov, prirodzene v podobe hydraulických samozatváračov.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

* povinné položky

Napíšte nám Zavolajte nám